strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
  Figurki nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny
    Orn Free Taa
     Modern - 29/06/2008
wszystkie recenzje


    Chewbacca
     Vintage - 01/07/2008
wszystkie recenzje
Constable Zuvio?
sobota · 16 kwietnia 2016 · 08:05 · Lorienjo · Ąródło: Anthony Breznican

Constable Zuvio? Tak, znam go. Chyba...Za TFN:
Who killed Constable Zuvio?Kod rabatowy do sklepu Star Wars
sobota · 23 czerwca 2012 · 12:16 · Franki

Sklep internetowy z gadżetami Star Wars – Fanatyk.pl – przeszedł ostatnio odnowę. Znajdziecie w nim figurki, pojazdy, miecze świetlne, blastery, kostiumy, LEGO oraz inne gadżety z Gwiezdnych wojen. Bogaty asortyment sklepu zadowoli zarówno starszych i młodszych miłośników sagi.

Dodatkowo, specjalnie dla czytelników ICO, sklep udostępnił specjalny kod rabatowy ważny do końca wrzesnia 2012 uprawniający do 5% zniżki na cały towar!

Kod rabatowy - 5% zniżki:
THX1138Ostatnia szansa na wspaniały prezent
niedziela · 20 grudnia 2009 · 14:10 · Franki · Ąródło: Fanatyk.pl

Jeśli masz problem z wyborem i czasem na zakup odpowiedniego prezentu pod choinkę, sklep Fanatyk.pl rusza z pomocą w trybie natychmiastowym. Składając zamówienie do 22. grudnia zdążysz otrzymać przesyłkę z wymarzonym prezentem jeszcze w środę, czyli dzień przed Wigilią!

W tej chwili w sklepie Fanatyk.pl na stanie znajduję się ponad 100 różnych produktów dla fanów Star Wars, więc jest w czym wybierać. W ciągu ostatnich dni doszła masa nowości z najnowszych serii, więc szkoda by było przegapić takie pamperki!

Tazo se ne wratiŚwieży import
piątek · 2 pazdziernikaa 2009 · 06:33 · Franki · Ąródło: Fanatyk.pl

Ani się obrócisz, a wyskakuje figurka!Prawdopodobnie szybciej doczekamy się trzeciej trylogii Star Wars, niż samoograniczenia przez Górali prób emigracji w rejony Chicago, co wydatnie ułatwiłoby życie reszcie narodu. Na szczęście amerykańskie figurki wiz nie potrzebują, a Fanatyk.pl legendarną polską gościnnością słynący nie odmawia im prawa do pobytu w Polsce.

Po rozładowaniu w porcie, figurki zamieszkujące do tej pory parne, gorące, kalifornijskie magazyny są początkowo zdziwione zimną aurą, ale póki niedźwiedzie polarne nie chodzą po ulicach akceptują sytuację całkiem znośnie.

Tym oto sposobem witamy na naszej ojczystej ziemi solą i chlebem świeżą dostawę amerykańskich pamperków, które na dłużej zagoszczą na słowiańskiej ziemi.

archiwum newsów

październik 2008 · wrzesień 2008 · sierpień 2008 · lipiec 2008 · czerwiec 2008 · maj 2008 · kwiecień 2008 · marzec 2008 · luty 2008 · styczeń 2008 · grudzień 2007Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016