strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Empire #24 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Idiot's Array, część 1
6 miesięcy po bitwie o Yavin.

Sam tytuł sugeruje obecność Hana... No i Chewiego w drugim planie. Ale zacznijmy od rysunku, który aż "szczypie" w oczy. Wyobraźcie sobie nową kostkę mydła. No może nie zupełnie nową, trochę zmydloną. Taką, aby krawędzie były już obłe. Miło, przyjemnie, nawilża skórę... Ale czy to jest do czytania? A nawet do oglądania Lei, którą pomyliłem z Mon Mothmą? Zresztą Mon Mothma też tam była.

Flota Rebelii po Yavinie błąka się w poszukiwaniu nowej bazy. Ale baza to jedno, a żyć trzeba. Potrzeba zaopatrzenia i to nie tylko papu, ale i części zamiennych w tym konwerterów (chyba przekształtników?) B-1050, które mogą się przydać to wzmocnienia turbolaserów. Ale gdzie to kupić? Han wie i zrobi to dla Rebelii... Nie, nie dla Lei... Jej to nawet nie lubi... Za bardzo.

Stacja Void, zakamarek galaktyki, gdzie można kupić wszystko. Ale robotą może się zająć futrzak, kapitan za to sobie pogra. Czas na rozrywkę. Idiot's Array guy! I wtedy oczywiście musiała się wmieszać gładka jak mydełko dziewczyna, przemytnik jak Han, w dodatku znajoma... Znajoma w kłopotach... Kłopoty? A to pewnie dług u niejakiego Jiba Kopathy znanego nam informatora Vadera... Wszystko jasne? Odpowiedź w drugiej części, gdy dowiemy się co wynikło z wystawienia byłego... Oraz tortur niejakiego duga Choby.

Po kilku ostatnich "wpadkach" Konika w serii Empire być może ten komiks przełamie złą passę. A może tylko zmieni tendencję spadkową. Akcji jak na lekarstwo, obrazków jak zwykle, ale "mydlanych". Nic to, zobaczymy.

[droid]

Tytuł: Empire #24: Idiot's Array #1
Scenariusz: Ron Marz
Rysunki: Jeff Johnson
Kolory: Michael Atiyeh
Okładka: Jeff Johnson i Brad Anderson
Wydawca: Dark Horse Comics, wrzesień 2004
Wydanie: one-shotFigurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016