strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Empire #32 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyEmpire #32: In the Shadows of Their Fathers #3/5

osiem miesięcy po Nowej nadziei

Zasadzka! Powróciliśmy na Jabiim. Tak jak dwadzieścia lat wcześniej ojciec, dziś Nolan wiedzie swych ostatnich żołnierzy do piekła. Ojciec nie przyjął pomocy od Kuatich, a czy Nolan będzie miał jeszcze okazję przyjąć cokolwiek o Rebelii? Oczywiście Wedge i Hobbie mogą się tylko przyglądać lądującej flocie Imperium. Jednakże Wedge nie byłby sobą, gdyby nie zdecydował się na desperacki lot na pełnym gazie. A na ziemi Luke z Nolanem, Leia w innym miejscu, wszyscy odpierają atak szturmowców.

Jakiż to dziwny zbieg okoliczności, że bazę odkryto właśnie w tym samy czasie, gdy na Jabiim zjawili się Luke i Leia? Czyżby ktoś zdradził? Rebelianci? To skąd flota statków niewolniczych?

Na kilka pytań znajdziecie odpowiedź w tym zeszycie. Tak, pojawi się zdrajca, żelazna postać większości opowieści Mrocznego Konika. Takie to widać czasy. Poza tym Imperium rzeczywiście zainteresowane jest niewolnikami do kopalń, ale nie tylko tym. Lojaliści także mają swe plany. A i nie zapominajmy, że na scenie pojawiają się także C-3PO i R2-D2. Mimo to końca nadal nie widać i wszystko się komplikuje.

Powoli zaczyna mnie nużyć ta opowieść. Po części z uwagi na pięć odcinków, po drugie na przerwę "na Vadera" w poprzednim numerze "Empire". A tu jeszcze dwie części przed nami. Stanowczo za dużo... No chyba, że czymś nas autorzy naprawdę zaskoczą. Oby...


[droid]  

  

|przeczytaj inne recenzje|

Tytuł: Empire #32: In the Shadows of Their Fathers #3/5
Scenariusz: Thomas Andrews
Rysunki: Adriana Melo
Kolory: Michael Atiyeh
Okładka: Tomas Giorello
Wydawca: Dark Horse Comics, czerwiec 2005Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016