strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Empire #34 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyEmpire #34: In the Shadows of Their Fathers #5/5

osiem miesięcy po Nowej nadziei

"Those who ignore the past are doomed to repeat it."

No, wreszcie koniec. W dodatku z nowym rysownikiem, co jednak nie poprawia klimatu całości. Ale czego można się było zaskakującego jeszcze spodziewać po tej pięcio-, czy też sześcioodcinkowej opowieści wiejącej nudą. To można było spokojnie zmieścić w trzech, czterech zeszytach razem z Vaderem.

Z Jabiim trwa ewakuacja imperiali, lojalistów i niewolników. Lord Vader wydał rozkazy... A to oznacza jedno: bombardowanie. W całym tym zamieszaniu na planecie jakże szczęśliwie udaje się zbiec z niewoli Lukowi i Nolanowi oraz ich przyjaciołom. Ale czy mogło być inaczej?

Fakt, przyszedł czas na męskie decyzje. Luke pod ciśnieniem przekleństwa ojca decyduje się na... Za to Nolan pod ciśnieniem przekleństwa ojca decyduje że... Ale czy mogło być inaczej?

Urodą tego odcinka jest "stary" AT-TE, Leia i jej koleżanka "z wojska" oraz cała masa pytań jakie stawia sobie Luke w obliczu nowych danych o których nie miał pojęcia, ale które my znamy "lepiej" i nowych pytań, na które my znamy właściwie odpowiedzi. Cóż, w latach odrodzenia Star Wars poprzez Tymoteusza byłoby to wręcz cudowne, dziś trąci myszką. Zostawmy więc wypaloną Jabiim z jej bojownikami ukrytymi w kopalniach, Rebelią wreszcie znów w kosmosie i spójrzmy z nową nadzieją w przyszłość (jak zwykle).


[droid]  

  

|przeczytaj inne recenzje|

Tytuł: Empire #34: In the Shadows of Their Fathers #5/5
Scenariusz: Thomas Andrews
Rysunki: Michel LaCombe
Kolory: Michael Atiyeh
Okładka: Tomas Giorello
Wydawca: Dark Horse Comics, lipiec 2005 (+ dwa miesiące spóźnienia)Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016