strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Empire #39 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyEmpire #36: The Wrong Side of War #4/5

osiem miesięcy po Nowej nadziei

Wiecie, że nie lubię wypowiadać się o warsztacie twórczym artysty. Bo się na tym nie znam. A poza tym, dla droidów praca musi zawsze być wykonana dobrze i nic w tym dziwnego. Dlaczego więc piać z zachwytu, gdy ktoś wypełnia swój obowiązek? Ale ponoć białkowcy tak lubią. W porządku, gdy mnie się podoba to mówię, że jest dobrze. Ale gdy nie mogę odróżnić postaci ludzkich (no chyba, że po włosach i kobietę od mężczyzny) to mnie chłodziwo zalewa. Janek "Tank" Sunber. Mówi wam to coś? A dla mnie w poprzednim odcinku były to dwie różne postacie. Dzisiaj zajrzałem tam jeszcze raz i nie widzę podobieństwa. No chyba, że założymy iż to są bezpłciowe klony. Dobrze, że ktoś wpadł na pomysł, żeby napisać odpowiedni wstęp. Tank z Anchorage (ten z wyciętej sceny i ze słuchowiska radiowego, kumpel Luka) i bohater imperialnej piechoty Janek Sunber to jedna i ta sama osoba. Teraz, gdy mamy to wyjaśnione, niech Davidovi te resztę "talentu" Maker odbierze, niech się chłop nie męczy i nas też. Koniec o szczegółach technicznych (kolory też są słabe), wróćmy do naszych "wyzwolicieli".

O co chodziło? A! Jorin Sol! Jest torturowany od kilku odcinków (i ciągle żyje), a ratunku nie widać. To znaczy on nie widzi, bo cała reszta tak, albo przynajmniej na niego liczy... Do końca akcji zostało jedenaście godzin, a pracy huk... Zaminowanie, paliwo, Jorin, a jeszcze doszli niewolnicy... Nie, tego wykonać się chyba nie da. W dodatku Luke spotkał Tanka... Biggs też "powrócił"... Dziadek Janka był niewolnikiem, a teraz Sunber sam dogląda ludzkich niewolników Imperium. Jak w domu, dawno temu... Tyle tylko, że Janek...

Ale nastąpiła nagła zmiana planów. Pani z wywiadu (śliczne czarne mundurki, tylko czaszek i SS brakuje na kołnierzyku) decyduje o natychmiastowych przenosinach jeńca. Akcja nabiera tempa... Tymczasem na Thili wojska Imperium weszły w... Ognia! Ognia! Ognia!


[droid]  

  

|przeczytaj inne recenzje|

Tytuł: Empire #39: The Wrong Side of War #4/5
Scenariusz: Welles Hartley
Ołówek: Davide Fabbri
Tusz: Christian Dalla Vecchia Kolory: Neziti Domenico
Okładka: David Michael Beck i Brad Anderson
Wydawca: Dark Horse Comics, styczeń 2006Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016