strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Infinities: Return of the Jedi 4 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Return of the Jedi: Infinities #4/4

I konkluzja nam się przydarzyła, tylko efekt mizerny. Pewne wydarzenia są nieuniknione, ale szczegóły już nie. Bitwa o Endor toczy się. Oddział komandosów próbuje zneutralizować tarczę. Luke i Leia vs. Palpatine i Vader.

Bitwa. Bitwa jak bitwa. Gwiazda Śmierci w pełni sprawna, flota Imperium na miejscu, jednym słowem zajrzyjcie do ROTJ. Ok, słów było więcej, ale szkoda mi ich.

Komandosi. O! Tu coś ciekawego. Miluśne futrzaczki tym razem Rebeliantów nie uznały za swoich i akcja okazała się misją kamikaze. Jak z rosyjskich filmów, ostatni komandos z ładunkiem wybuchowym rzuca się na bunkier wroga... BUM! I nic.

Z orbity na ratunek podąża misja kierowana przez nie mniej słynnego uwodziciela Landa Carlisiana, któremu w niebezpiecznej wędrówce towarzyszy ślepy Han Solo herbu... Mamma mia, co tam się działo... W każdym razie Wedge w końcu trafił we właściwe tory do wnętrza Gwiazdy Śmierci, gdzie...

Gdzie rodzeństwo próbuje uratować tatusia... Błe... Wolę film. O, o! Coś tu nie tak z... I Palpi gdzieś się ulatnia, rodzeństwo szarpie się z uszkodzonym tatusiem... BUM! I mamy finał... No fakt, troszkę inne zakończenie. Co niektórzy pewnie się ucieszą. Palpi chyba... Ale za to biała zbroja wzbiera we mnie mdłości. Błe... Czyżby miał być ciąg dalszy krucjaty coraz liczniejszej rodziny Skywalkerów przeciwko...? Nie, ja nie chcę na to patrzeć.

[droid]
[13.05.2004]

Tytuł: Return of the Jedi: Infinities #4
Scenariusz: Adam Gallardo
Rysunki: Ryan Benjamin
Kolory: Joel Benjamin
Okładka: Rodolfo Migliari
Wydawca: Dark Horse Comics, marzec 2004

|przeczytaj inne recenzje|Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016