strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Legacy #16 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Legacy #16: Claws of the Dragon #3 z 6
137 lat po Yavinie"I'm his..."

Spojlerował chyba nie będę nadal, kim jest ten Krayt. Cała środkowa część obecnego odcinka to historia owego jegomościa. Fakt, jest stary, dzięki technikom Sithów i stazie (nie mylić ze Stasi), fakt pamięta i Wojny Klonów, i Obi-Wana (okładka), i... Fakt, został Sithem, bo... Fakt, teraz ma ochotę, aby Cade poszedł w jego ślady. A Cade na to jak na... Zwłaszcza, gdy ma się do czynienia z diabelsko piękną Darth Talon...

Po drugie Sithowie przeszukują Ossus w poszukiwaniu Jedi. To finał odcinka i zapowiedź kolejnego, gdyż wiemy, że tam pod ziemią żyją i mają się całkiem dobrze...

Ale chyba najważniejszą sprawą (bo zajmującą z połowę plansz) jest misja agentki Morrigan Corrde, zlecona przez Veeda, a mająca na celu wydobycie Skywalkera z rąk Sithów... albo jego eksterminację. "Nieoczekiwanie" w knajpie u Rika zbiera się zespół ratunkowy w postaci... Blue i Syna (to ci niespodzianka), Kee i Chaka, który zna stare, legendarne trasy nadprzestrzenne Wookieech (to ci niespodzianka), których szczwanym planem wspomoże... agentka Corde (to ci niespodzianka), która okazuje się być (to ci niespodzianka)... I znowu nie będzie spojlera.

W warstwie graficznej widać, że Jan zaprzestała eksperymentów i wróciła do swych starych, sprawdzonych metod warsztatowych. Szkoda, że w ten sposób wypada w większości technika i architektura, tudzież drugi i dalsze plany, a wszystko kosztem telenoweli w planie pierwszym. Graficznie Legacy się uwstecznia. Mam nadzieję, że fabularnie będzie lepiej.

Droid
[27. 10. 2007]

Fabuła: xx/xx
Grafika: xx/xx

Tytuł: Legacy #16: Claws of the Dragon #3 z 6
Scenariusz: John Ostrander
Rysunki: Jan Duursema
Tusz: Dan Parsons
Kolory: Brad Anderson
Okładka: Travis Charest
Wydawca: Dark Horse Comics, wrzesień 2007

W następnym zeszycie: Legacy #17

|przeczytaj inne recenzje|Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016