strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > Republic #79 - Into the Unknown #1/2 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny
SW Republic #79 - Into the Unknown #1/2
Welles Hartley i Doug Whetley
Dark Horse - październik 2005 r.
2 dni po ROTS


Nie wszyscy Jedi zginęli w dniu rozkazu 66, to wiemy. Lecz oprócz Obi-Wana i Yody byli także inni, których uratował łut szczęścia jak Kenobiego, czy umiejętności jak małego mistrza, czy też fakt, że od samego początku nie angażowali się w wojnę, a więc "66" ich nie dotyczył. Co więc działo się z Jedi później?

To nie jest pierwsza historia opowiadająca o losach obrońców galaktyki w czasach Imperium, ale pierwsza odkąd poznaliśmy fakty, które postawiły ich w roli zbiegów. O zbiegach jest to historia. Z jednej strony na zimowej Todzie mistrz Kai Hudorra z padawanką Noirah Na próbuje zorientować się o co tu chodzi i wyrwać z planety, z drugiej w lasach New Plymto mistrz Dass Jennir odkrywa prawdę o wrobieniu Jedi oraz musi zaufać dawnym wrogom. A celem wszystkich rycerzy stało się jedno: PRZEŻYĆ!

Nie jest łatwo opowiedzieć o tym zeszycie bez brakującej drugiej połowy. Być może po lekturze R#80 napiszę opinię od nowa, tak być może. Faktem jest, że scenariusz mnie zaciekawił i czekam niecierpliwie na następny odcinek. Co innego rysunek... Coś mi tu nie gra. Kreska? Kompozycja? Nie, to chyba wina kolorów... Czuję jakiś niepokój i nie podoba mi się to co widzę. Sceny w lesie są bure, płaskie i sztuczne. Sceny w kantynie jak nie z tej bajki... Ale w końcu to fantastyka, komu nie pasuje... itd. Zobaczymy co z tego wyniknie.

[droid]
[04.12.2005]

|przeczytaj inne recenzje|
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016