strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > The Return of Tag & Bink: Special Edition nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyThe Return of Tag & Bink: Special Edition

Równolegle do Powrotu Jedi

Special? Jaki "special"? Nic specjalnego tu nie widzę. Fakt, kiedyś autor zaczął tę historię i powstał "The Revenge of Tag & Bink" z rysownikiem Rickiem Zombo, opublikowany w "SW Tales #12"... Ponoć to nie była udana historia? Fakt, koniec był kulawy, ale rysunki były dużo lepsze niż te Lucasa Marango... Fakt, obecna opowieść jest bardziej rozbudowana, ale nawet postacie z innych uniwersów wcale nie ratują opowieści, a wręcz przeciwnie. A gdzie klimat tak udanej pierwszej serii? Brak. Bo koncepcji było brak...

"Manny Both-Hanz died..."

Ha, ha, ha! O jak śmiesznie! O... Ale co? Trzy różne historie opowiadające Epizod VI "inaczej" w jednym. To tak jak z czopkiem. Zażywa się go inaczej. Pomaga. Ale czy jest przyjemniej? Na pewno jest inaczej. Momenty są. Tego autorowi nie odbiorę. Szczególnie motyw trzeci ten u Imperatora (patrz okładka), a zwłaszcza ostatnia scena, TA ostatnia scena, "nieco" tylko ulepszona (o niebo lepsza niż ta z ROTJ SE). Wspomniane jest też przeszłe życie w Świątyni. Nadal występuje Lando, choć ten "stary" był lepszy. Ale Boba? Cienias, a nie największy łowca galaktyki. Ha, ha i ha! Zaraz zejdę... Niestety trzy to nie jedność. Tak, trzeba wiedzieć kiedy skończyć.


[droid]  

  

|przeczytaj inne recenzje|

Tytuł: The Return of Tag & Bink: Special Edition
Scenariusz: Kevin Rubio
Rysunki: Lucas Maragon
Okładka: Lucas Maragon
Wydawca: Dark Horse Comics, marzec 2006Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016