strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Recenzje > A Valentine Story nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


A Valentine Story
Trzy lata po Nowej nadzieiWalentynki roku 2003 stanowiły doskonałą okazją, aby przybliżyć nam historię, mówiąc oględnie, znajomości Lei i Hana. Cała rzecz ma miejsce w okresie uruchamiania bazy na Hoth i... JEST NUDNA! Właściwie wszystko co widzimy w owym dziele znamy z innych historii. Znowu mamy to samo, podane na tym samym talerzu, w ten sam sposób. Jeśli ktoś z was lubi odgrzewane posiłki to smacznego.

Z rzeczy ciekawszych, to mamy nowy pojazd. M-class fighter. Czy może M-wing? W każdym razie po wyglądzie, a właściwie po silnikach sądzę, że wyszedł z Koensayr i co nieco dorzucono z Marvela. Duży kokpit, tak na cztery osoby, śluza powietrzna, trzy dobrze nam znane silniki Y-winga.

Inną dobrą rzeczą jest rysunek Paula Chadwicka. Nie jest może wspaniały, ale lepiej niż dobry. Te małe cudowne amorki w kształcie Ewoków, Jawów i nawet jest jeden Hutt. No i oczywiście pięknie kobieca Leia. Fakt, bardziej przypomina mi moją znajomą niż Carrie Fisher, ale nic to! Piękne długie ciemne włosy, zagubione oczy, pewność siebie a jednocześnie bezradność. Cała ona. Znajomej poleciłbym fryzury Lei i nie te z "barankami". Do jej twarzy i włosów w sam raz. Fakt, rysunek trzyma komiks w...

A fabuła, jaka fabuła? Bym zapomniał. Fabuła nie jest istotna. Baza na Hoth powstaje. Jednak sama planeta nie przewidywała obecności ludzi. Burze śnieżne utrudniają nawet komunikację z orbitą. Han i Chewie mają polecieć "na dół" dwoma, nie do końca sprawnymi Mkami. Jako pomoc dla Hana zgłosiła się Leia (po co?). No i nie wszystko poszło zgodnie z planem (bo Han leciał?). Leia i Han rozbijają się w śniegu. I w to wrzucono budzące się emocje dwojga ludzi. I wyszło kiepsko...

Droid
[29. 08. 2003]

Fabuła: xx/xx
Grafika: xx/xx

Tytuł: A Valentine Story
Scenariusz: Judd Winick
Rysunki: Paul Chadwick
Kolory: Ken Steacy
Okładki: Paul Chadwick
Wydawca: Dark Horse Comics, luty 2003


|przeczytaj inne recenzje|Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016