strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Powiązania Zam Wesell z Jango Fettem
czwartek · 4 pazdziernika 2001 · 22:38 · Franki · źródło: Amazon.com

Na Amazon.com pojawił się opis komiksu Zam Wesell, który trafi w Stanach na półki sklepowe w lutym. Wszystkich zainteresowanych zamówieniem komiksu odsyłam na tę stronę. Resztę zapraszam do zapoznania się ze spoilerem, który wyjaśni nieco powiązania Zam z Jango Fettem i misję jaką mają wypełnić.

SPOILER: Na dobry początek wypada wspomnieć, że Zam ma być niezłą laską. Pożyjemy, ocenimy. Póki co skupmy się na jej koneksjach z Fettem. Otóż ten ostatni zwerbuje Wesell do pomocy w poszukiwaniach i zniszczeniu jakiegoś potężnego artefaktu, który w złych rękach może obrócić się w narzędzie demolki. Jango kieruje się w swej misji dość nietypowymi, jak na łowcę nagród, motywacjami. Pragnie bowiem uczynić Galaktykę bezpieczniejszym miejscem dla swego pięcioletniego syna, Boby. Zwróćcie uwagę, że został on wyraźnie określony jako syn Jango. Czy to oznacza, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, iż Boba nie będzie sklonowaną kopią Jango? W chwili obecnej trudno to jednoznacznie stwierdzić, gdyż powyższa informacja wprowadza trochę zamieszania.

Wróćmy do Zam. Jej zamiary nie są równie szlachetne, co motywacje Fetta. Pragnie jedynie sprzedać artefakt temu, kto więcej zapłaci. Przy opisie komiksu podano również, że wspomniana para łowców nagród jest ścigana przez swoich kolegów po fachu. Zapowiada się ostra akcja i najwyraźniej bounty hunterzy dostaną sporo czasu ekranowego.


Przypominam: wszystkie przytoczone informacje są oficjalnie potwierdzone.




Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016