strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


The Clone Wars zadebiutuje w kinach!
wtorek · 12 lutego 2008 · 09:24 · Rif · źródło: starwars.com

Spekulacje ostatnich tygodni nareszcie znalazły oficjalne potwierdzenie – serial animowany The Clone Wars poprzedzony zostanie premierą kinową!

Wiemy już, że kinowy debiut będzie miał miejsce w Stanach Zjednoczonych 15 sierpnia, wkrótce też mają zostać ujawnione daty pozostałych międzynarodowych premier. Jest zatem szansa, że i Polska znajdzie się na tej liście. Dystrucją zajmą się Warner Bros. Pictures i Turner Broadcasting (TV). Pełnometrażowa wersja kinowa trwać będzie 100 minut. Jej reżyserem jest Dave Filoni, scenarzystami: Henry Gilroy, Scott Murphy i Steven Melching, zaś producentem Catherine Winder. Z aktorów sagi w filmie usłyszymy głosy Anthony Danielsa jako C3PO i Matthew Wooda w roli Generała Grievousa i battle droidów.

Po premierze kinowej serial zagości na małych ekranach i prezentowany będzie w kanale Cartoon Network. Stworzone w całości na komputerach, 30. minutowe odcinki, emitowane będą co tydzień.

Poniżej znajdziecie udostępnione dzisiaj w nocy zdjęcia, a ponadto na oficjalnej można obejrzeć dokument na temat produkcji serialu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016