strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Kinowe preview The Clone Wars już w marcu
poniedziałekk · 25 lutego 2008 · 17:22 · Baca · źródło: TFN

Ostatnimi czasy z rosnącą częstotliwością atakowani jesteśmy informacjami o zbliżającym się serialu The Clone Wars. O tym, że w pewnej fragmentarycznej formie serial zagości do sal kinowych już wiecie.

Za to nie wiecie, że coś w rodzaju kinowej zajawki ukaże się całkiem niedługo, bowiem 13 marca. Jak donosi theforce.net właśnie tego dnia w Las Vegas, w stanie Nevada, Warner Bros. przedstawi parę zapowiedzi hitów, których dystrybucję zamierza rozpocząć w lecie. Wszystko w ramach trwającego trzy dni ShoWest, czyli takiego zjazdu, na którym studia filmowe prezentują zapowiedzi swojego najgorętszego towaru i blockbusterów.
Próbka TCW znalazłaby się w gronie innych filmów braci Warnerów, jak The Dark Knight, Speed Racer czy Get Smart.

Jako ciekawostkę należy podać, że TCW reklamowane są jako movie w 3D. Nie wiadomo na ile odnosi się to nie tylko do gotowego filmu, a na jeszcze do samej zajawki. Przecież może być, że do obu, a może, że już niekoniecznie. A popędliwych uspakajamy, co i jak to będzie dowiemy się naprawdę całkiem prędko.

Zaś tym, którzy nie będą mogli odwiedzić zielonych stoliczków w kasynach Las Vegas, ani na miejscu obejrzeć zapowiedzi kinowych TCW przypominamy, że film złożony z kilku odcinków pojawić się ma już wkrótce w brytyjskich (prawie jak u nas) kinach.
A jeszcze wcześniej, 15 sierpnia w USA.


"Miszcz i Małgorzata"

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016