strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Po kinowym preview TCW UPDATE2
piątek · 14 marca 2008 · 20:14 · Baca · źródło: IESB.net

UPDATE2:
Wspominane już przez nas AP dzięki potędze "jutjuba" zamieściło skromny czasowo i ubogi w szczegóły materiał filmowy z Lucasem. Zwróćcie uwagę na emfazę: "This is THE Clone Wars!"


___________
UPDATE:
Parę promosów:
-krótkie info 501st o szóstce legionistów towarzyszących Georgowi;
-parę zdań od Lucasa w artykule The Associated Press;
-fotosy z ShoWest na flickrze oficjalnego bloga SW.
___________
O mającym się odbyć w Las Vegas pokazie przeznaczonego do kin preview The Clone Wars pisaliśmy w ostatniej, jak zawsze w tym miesiącu niepełnej, choć o jeden dzień dłuższej, dekadzie lutego. Co to w ogóle za impreza i czy można było wejść na paszport Polsatu, tam się dowiecie, natomiast tutaj szczegóły pokazu "wojen klońskich".

Jak głosi wieść gminna pojawił się sam George Lucas, szczelnie obstawiony szóstką szturmowców-klonów. Przed wyświetleniem swojego klipu Maker zdołał jeszcze powiedzieć:

I think it can live up to the live-action movies.

Urywek filmowy zaczyna się od sceny, w której Anakin Skywalker i jego uczennica Ahsoka Tano bieżą na jakąś większą potyczkę z epickich czasów CW. Towarzyszy im cała chmara klonów, z którymi później atakują pod górę bazę położoną na samiuśkim tejże góry szczycie. Są wraz z nimi "pojazdy które wchodzą pionowo po ścianach", czyli znane nam już z trailera AT-TE. Jedi także wciągają się na linach.

Do tych zapierających dech w piersiach alpinistycznych akrobacjach jako muzyczny tusz "szedł" Duel of the Fates. W innej ze scen Dooku długo i cierpliwie tłumaczył pannie Ventressównie, że ona musi, koniecznie musi, odnaleźć syna jego opasłości Jabby Hutta, coby pozyskać względy i poparcie tego ostatniego, czyli rodzica.


Liczymy na to, że wkrótce pojawi się więcej relacji z tego zdarzenia, lub też Oficjalna umożliwi obejrzenie tego "footage'a".


Co? Ja nie wejdę?

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016