strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Lucas mówi o The Clone Wars
sobota · 5 kwietnia 2008 · 08:03 · Baca · źródło: droid za Oficjalną

W gorącym czasie, gdy informacje o zbliżającym się krokami, wielkimi jak te wykonywane przez siedmiomilowe buty, gwiezdnowojennym serialu w CGI pojawiają się codziennie, głos w tej nieważkiej sprawie postanowił zabrać sam George Lucas. Maker przy wykorzystaniu niezwykle dla niego gościnnych łam Oficjalnej odpowiada na parę pytań kogoś, kto de facto jest jego pracownikiem.
Wyciąg istotnych faktów, dat, nazwisk i numerów telefonów poniżej.

-George parał się animacją już wcześniej, ze Spielbergiem (A Land Before Time) oraz Kortym (Twice Upon a Time). Projektem TCW zajął się bezpośrednio po zakończeniu prac przy Epizodzie Trzecim. A tak w ogóle to kocha animację, w szkole filmowej zaczynał od niej. Dlatego w wolnym czasie, po zakończeniu swej dziejowej misji zamknięcia okręgu podwójnej trylogii postanowił stworzyć animację nie tyczącą bezpośrednio przygód dwóch pokoleń Skywalkerów, ojca i syna. W serialu nacisk położony zostanie na przedstawienie szczegółów tytułowego konfliktu.

-By powstały TCW, George zbudował nowe studio. Celem który cały czas mu przyświeca jest poczynienie postępu w sztuce animacji. "Wojny" miały być w klimacie anime, rozważnie wykonane, ale jednak w jakiś sposób inne. Lucasowi zależy na "głębokiej wrażliwości w opowiadaniu historii".
Podobnie zależy mu na uzyskaniu i utrzymaniu stylu retro. Stąd starania czerpania inspiracji i podobieństw do The Thunderbirds G. Andersona, serii z lat 60. TCW na pewno nie będą wyglądały jak Beowulf czy The Incredibles. "Live action actors" odpada.

-Zmieniono relacje Obiego z Anim. Kiedyś byli na poziomie "mistrz-uczeń", teraz to bardziej Butch Cassidy i Sundance Kid. Współpracują na zasadach równorzędnego partnerstwa.

-Relacja "mistrz-uczeń" została przeniesiona na parę Anakin-Ahsoka Tano. "Młody/stary" Skywalker przejdzie ciężką próbę starając się temperować trochę nadimpulsywną jedenastolatkę. Sama Tano określana jest przez George'a jako "grejt charakter".
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016