strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


O Ahsoce na Hyperspace UPDATE
środa · 9 kwietnia 2008 · 12:04 · Baca · źródło: Oficjalna, ale tym razem nie my

Na Hyperspace filmowy materiał dla burżujów. A w nim o Ahsoce Tano. Opowiada Dave "Kapelusz" Filoni, reżyser nadzorujący. Zgodnie z opisem wyjaśnione jest w jaki sposób Rada Dżedajów powierzyła nieletnią Togrutankę opiece Anakina i na jakiej zasadzie młody/stary Skywalker jest jej "mistrzem". Gdy tylko materiał ten trafi w odpowiednie, inne miejsce, bądź ktoś powiązany z naszym serwisem będzie wiedział co i jak, pewnie strzelimy jakiś "apdejcik".

(Miagi) Lordzie, Lord mówi - Lord ma. Pan Dave tak rzecze w kwestii Anakina i jego roli mentora:

SPOILER Przydzielenie Anakinowi padawana zostało zaplanowane przez Radę Jedi, która wraz z Yodą na czele obawia się, że Annie jest do pewnych spraw za bardzo przywiązany (do matki, do droidów, do pewnej pani senator). Aby nauczyć go, jak unikać takiego przywiązania, Rada oddaje mu w opiekę Ahsokę, która z biegiem czasu stanie się potężniejsza i coraz bardziej samodzielna, aż wreszcie będzie mogła sama stawiać czoło złu. Jeśli Anakin będzie gotów zaakceptować jej samodzielność i zda ten test, zyska rangę Mistrza Jedi.(koniec spoilera)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016