strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Komiksy na Oktoberfest
środa · 9 lipca 2008 · 08:56 · Baca · źródło: Rebelscum

Kary konik od paru dni ma nowy layoucik. Zaś rzekomo od 8 lipca znane są już pazdziernikaowe propozycje kolejnych zeszytów. Jak wiadomo do odwołania zabraknie Rebelliona i Dark Times, za to nacieszyć się będzie można pysznościami związanymi z serialem/filmem The Clone Wars.


SW Clone Wars #2

Gilroy/Hepburn/Parsons/Plunkett(okładka)

8 pazdziernikaa (wedle planu), 40 stron, $2.99


Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi wpadli na trop szatańskiego spisku demonicznego Hrabiego Dooku. W wyniku tego diabolicznego sprzysiężenia cała ludność planety Kiros znajduje się w nie lada tarapatach.
Wespół z nową padawanką, Ahsoką Tano, Anakin z Obim wyswobodzili glob spod droidziego najeźdźcy oraz powstrzymali jego nieuniknioną zagładę. Dziwnym trafem po tubylczej ludności Togrutów słuch i ślad zaginęły. Jedi muszą odnaleźć zaginionych autochtonów nim Hrabia Dooku wykona swój okrutny plan.

Okładka autorstwa Kiliana Plunketta, który pracuje także przy telewizyjnych Wojnach klonów.


SW KotOR#34: Vindication(3z4)

Miller/Ching(w tym okładka)/Atiyeh/

22 pazdziernikaa (wedle planu), 40 stron, $2.99


Tajemne stowarzyszenie Jedi (Covenant) posiada przywódcę, jednak nie jest nim wizjonerka Jedi, Lady Krynda Draay.
Podczas gdy ścigany ekspadawan Zayne Carrick wciąż pracuje nad oczyszczeniem swego imienia, Mistrzowie, którzy wplątali go w tę intrygę i oskarżyli o mord, poznają, że wartości, których tak zażarcie starali się strzec, rozpadają się. Byli zwodzeni przez zaufanego doradcę, którego nieprzyjacielskie machlojki poróżnią rycerzy Jedi i zwrócą ich przeciw sobie. Jedi z Zakonu zmierzą się wywiedzionymi na manowce członkami the Covenant.

Brian Ching, którego ilustracje nadały serii mocnego wyrazu zakończy ten główny wątek fabuły.


SW Legacy#29: Vector(10z12)

Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson/Charest(okładka)

29 pazdziernikaa (wedle planu), 40 stron, $2.99


Cade Skywalker wespół ze swą kompanią łowców głów oraz eką Cesarskich Knechtów planuje skrytobójczo usunąć Samozwańca D. Krayta. Pierwszym posunięciem w tej strategii będzie dokonanie ryzykownego ataku na odosobnioną imperialną placówkę w nadziei, że to odciągnie Sitha od Coruscant.

Lecz, nawet w przypadku ewentualnego sukcesu pierwszej fazy planu, członkowie drużyny są podzieleni w kwestii tajemnej broni - Celeste Morne, rycerz Jedi sprzed milleniów, która jest w posiadaniu, a zapewne także jest kontrolowana przez potężny talizman Muura.

W ostatnich odcinkach trwającego już prawie rok (patrząc z perspektywy pazdziernikaa) crossovera talizman spróbuje wystrychnąć wszystkich na dudka i samemu przejąć władzę nad galaktyką, co oczywiście oznacza, że ta ostatnia po raz kolejny znalazła się w niewąskim niebezpieczeństwie.


SW Legacy vol. 4 - Alliance vel. Allegiance

Ostrander/Francia/Robinson/Anderson/

24. grudnia (wedle planu), TPB - 7"x10", 104 strony, $15.95


Przyszłość Star Wars ma miejsce hic et nunc! Sithowie znów kontrolują galaktykę, ergo "mają zemstę", atoli Sojusz Galaktyczny nie poddaje się w walce o prawo i sprawiedliwość.

Kultowy admirał Gar Stazi prowadzi siły Sojuszu do obciążonej sporym ryzykiem próby zagarnięcia Sithowego okrętu. Jeśli mu się powiedzie, jego armia otrzyma solidny zastrzyk sprzętu, ale ceną za to mogą być srogie represje na ludności galaktyki ze strony Samozwańca i jego służalców.

Trzy strony konfliktu mają okazję zaprezentować swe racje i umiejętności:
-Galaktycznego Sojuszu; (Legacy#20-21)
-sił wiernych prawowitemu Cesarzowi, Roanowi z Felów; (Legacy#22)
-Lordów nowej Reguły Sith. (Legacy#27 - będzie dopiero w sierpniu)


SW The Clone Wars vol. 2 - Crash Course

Gilroy/bracia Fillbachowie/Pattison/Hepburn(okładka)

31 grudnia (wedle planu), TPB - 5 1/4"x7 1/2", 96 stron, $7.95


Anakin Skywalker i jego młodociana padawanka, Ahsoka Tano, korzystają z dobrodziejstw kamuflażu i udają się na bezwzględny świata, którym rządzą wyścigi podów, by unieszkodliwić diaboliczną siatkę wywiadowczą Separatystów.

Nowa seria jest dopełnieniem do pacynkowej animacji w CGI, czyli dobranocki The Clone Wars, która nadawana będzie na amerykańskim Cartoonie Networku/TNT i jeszcze innych różnych zachodnich i wschodnich stacjach.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016