strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Soundtrack ”The Clone Wars”
środa · 9 lipca 2008 · 20:12 · Rif · źródło: Oficjalna

Dzisiejszy dzień obfitował w wiele fajnych informacji. Kolejna właśnie pojawiła się na Oficjalnej, a jest nią zapowiedź ścieżki dźwiękowej z filmu The Clone Wars. Prawda, że to ekscytująca wiadomość?

Na soundtrack składać się będą 32. ścieżki, a ich łączny czas to ponad 67 minut muzyki. Kompozytorem jest jak już niegdyś wspominaliśmy, Kevin Kiner. Muzyka będzie obfitować w wiele nowych tematów, ale też nie zabraknie wycieczek w stronę klasycznych tematów stworzonych przez Johna Williamsa. Poza płytką w pudełku znajdzie się rozkładana wkładka-plakat, którą możecie obejrzeć w całości poniżej.

Przypominamy, że to po „Shadows of the Empire” druga ścieżka dźwiękowa „Star Wars” oficjalnie wydana, a której autorem nie jest John Williams. Joel McNeely spisał się znakomicie, czy tak będzie również w przypadku Kinera? Zobaczymy, a raczej posłuchamy i ocenimy.

Płyta ukaże się 12 sierpnia, a jej wydawcą będzie Sony Classical. Można przypuszczać, że soundtrack ukaże się również w Polsce.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016