strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 SW RPG > O stronie...nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyKto, co, dlaczego i po co?

Główny przyświecający nam cel to stworzenie ciekawego miejsca, w którym będzie można znależć dużą ilość pożytecznych materiałów do SW RPG, mając gwarancję, że ich jakość nie zejdzie poniżej pewnego ściśle określonego poziomu.
Pragniemy dostarczać graczom (zarówno tym doświadczonym, jak i nowicjuszom oraz "graczom potencjalnym") interesujących materiałów mogących ubogacić ich rozgrywkę. Z tego względu raczej nie należy się tutaj spodziewać hurtowej ilości statsów rozmaitego sprzętu, nikomu nie potrzebnych super-statków kosmicznych czy przygódek a'la "demoniczna horda". Nie będziemy też zakładać żadnych klanów czy zapychać miejsca na siłę hermetycznymi i niezrozumiałymi historiami czy postaciami z własnych kampanii. Będą tu natomiast publikowane artykuły mające za zadanie wnieść coś nowego, pożytecznego i/lub interesującego do świata GW, w szczególności tego widzianego oczyma gracza w RPG.

Do współpracy w wypełnianiu powyższej misji zapraszamy wszystkich, którzy interesują się SW RPG i mają chęć podzielić się swoimi przemyśleniami z szerszą publicznością. Jeżeli chcesz więc nadesłać swój artykuł - nie krępuj się. Z chęcią go opublikujemy, a Ty być może staniesz się dzięki niemu znaną i poważaną osobistością ;)

Artykuły i inne materiały prosimy nadsyłać na adresy: [email protected] lub . Format pliku: rtf lub plaintext z ewentualnym formatowaniem HTMLowym - ale ograniczonym do niezbędnego minimum, w konwencji takiej, jak na stronach.

Nie obiecujemy publikowania wszystkich tekstów - co więcej, zamierzamy być wybredni i "puszczać" tylko te najlepsze. Chodzi zarówno o sensowną treść, jak i o dbałość o styl. Poprawność gramatyczna i ortograficzna jest dla nas oczywista.

Z niecierpliwością czekamy również na wszystkie opinie dotyczące tej strony - co jest na niej fajne, co słabe, czego dawać więcej, a co sobie darować. Jakich materiałów i artykułów najbardziej oczekujecie... Pamiętajcie, że to przede wszystkim Wasze opinie będą kształtować zawartość podstron o Star Wars Role Playing Game na ICO.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016