strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O Stronie > Wyróżnienia nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Gazety
WWW
magazyn internetowy WWW #51 W lipcu 2001 zostaliśmy przedstawieni w dziale Made in Poland:

Imperial City Online to polska strona poświęcona "Star Wars". Motywy z filmu zainspirowały grafików, twórców komiksów i satyryków. Efekty ich pracy można podziwiać w różnych działach witryny.

W sierpniu 2001 ICO znalazło się na kompakcie magazynu internetowego WWW. Redakcja przeznaczyła na naszą stronę ponad 150 MB.
magazyn internetowy WWW #52
Secret Service
Przeczytaj, co napisali o nas w Secret Service W maju 2001 Secret Service opisał powstanie ICO w dziale WWW News.

W czerwcu 2001 zostaliśmy opisani ponownie: Nieśmiertelny duch "Gwiezdnych Wojen" owładnie Wami, gdy wejdziecie na strony Imperial City Online. Fanom "Star Wars", którzy nie widzieli jeszcze tego serwisu, polecam go z całą odpowiedzialnością. Znaleźć tu można nieszablonowe teksty oraz newsy ze świata SW.
Secret Service #91
Sfinks
W lutym 2002 zostaliśmy przedstawieni w dziale Internet:
Strona Imperial City Online to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen. Choć nie jest to gigant pokroju The Force, ma nad nim jedną wielką przewagę - jest w całości po polsku. Imperial City Online oferuje przede wszystkim najświeższe wieści o tym, co związanego z kosmiczną sagą dzieje się w Polsce i za granicą. Niezwykle ciekawa jest sekcja poświęcona drugiemu epizodowi sagi - znajdziemy tutaj zdjęcia i materiały filmowe, a także odrębną sekcję newsów. Warto zwrócić uwagę na dział Czytelnia, gdzie prócz recenzji książek, komiksów i fanfiction znajduje się pomysłowo przygotowany "bank wiedzy" - fascynujący projekt archiwizowania wszelkich odprysków GW w kulturze masowej (Od Ally McBeal do Z Archiwum X). Ponieważ jest to serwis krajowy, nie mogło zabraknšć specjalnego działu, który otrzymał nazwę Polski Stuffu - opisano tutaj wszystkie gwiezdnowojenne produkty, jakie wydano ba przestrzeni ostatnich dwudziestu jeden lat. Na stronie znajdziemy moc rozmaitych ciekawostek, ankiet i quizów. Są też informacje o fanowskich filmach (Troops, Georgie Lucas in Love, rodzimy Epizod XIII: Ostateczna Próba, The Surreal World - Tatooine: Episode 1.5, niestety brakuje na razie ciekawego Duality). Technicznie serwis jest przygotowany perfekcyjnie.
Oceny:
Merytorycznie: 10/10
Technicznie: 10/10

Sfinks
Serwisy internetowe
Reporter
Powstanie Imperial City Online zostało zauważone przez serwis Reporter. Aby przeczytać info dotyczące ICO, udajcie się tutaj. Reporter - Serwis Informacyjny
Wejher Film
W marcu 2001 zdobyliśmy tytuł Super Strony przyznawany przez stronę Wejher Film. Wejher Film
Jizz Band
W marcu 2001 zdobyliśmy tytuł Site of the Month przyznawany przez stronę Jizz Band. Mad About You - Site of the Month
Leia's Place
W kwietniu 2001 strona Leia's Place przyznała nam wyróżnienie @^_^@ Award of Excellence. @^_^@ Award of Excellence
Rekiny Internetu
W lipcu 2004 głosami internautów wygraliśmy VI eliminację Rekinów Internetu konkursu na najlepszą stronę WWW. Rekiny Internetu


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016