strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


”Republika 64” i ”Tag i Bink kopnęli w kalendarz 1” już w sprzedaży!
wtorek · 13 grudnia 2005 · 16:17 · Ante Gregu

Polscy fani gwiezdnowojennego komiksu mogą już, dzięki Mandragorze, nabyć dwa nowe wydawnictwa. A są one nie byle jakie. Pierwszy z nich to 64 odcinek serii Republic, czyli w polskim wydaniu "Republika: Więzy krwi". Poniżej znajdziecie jego okładkę, a tutaj możecie dowiedzieć się, co o tym komiksie sądzi Rif.Drugim komiksem, nowością w polskiej sprzedaży, jest "Tag i Bink kopnęli w kalendarz". Jest to arcyzabawne dzieło Kevina Rubio, twórcy fanfilmu "Troops", jak i kilku innych rysunkowych opowieści, nieraz zamieszczanych w serii "Tales".Należy wspomnieć też, że druga część przygód Taga i Binka ukaże się w styczniu 2006. I nie zapominajcie, że każdy z tych komiksów kosztuje tylko 5 zl!!

Zapomniałbym też dodać, że w marcu 2006 w USA ukaże się nowy komiks przedstawiający historię Taga i Binka - "The Return of Tag & Bink - Special Edition 1". Poniżej zobaczycie pierwszą, pochodzącą z niego ilustrację.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016