Imperial City Online - starwars.pl


NLoriel
SW RPG d6 (West End Games) - lista produktów

Prezentujemy skompilowaną listę wszystkich oficjalnych podręczników i dodatków do SW RPG d6. Może się ona przydać przy kompletowaniu własnej kolekcji, lub po postu do sprawdzenia, który dodatek 'o czym jest'. Można też na niej znaleźć materiały 'okołoerpegowe' - książki do LARPa, gry planszowe wydane przez WEG itp.
Ewentualne uzupełnienia i korekty prosimy nadsyłać na adres nloriel na serwerze poczta.onet.pl.

Tytułumer katalogowyOpis
Roleplaying Game40001Podręcznik główny - pierwsza edycja
Star Wars Sourcebook40002Podstawowy sourcebook: o wszystkim po trochu
SW Campaign Pack40004Klasyczna 'podróżnicza' kampania rebeliancka. Plan statku kosmicznego, tabelki dla gracza i MG.
Tatooine Manhunt40005Przygoda. Adar Talon żyje! Ukrywa się na Tatooine. Trzeba go znaleźć, zanim zrobi to banda łowców głów, a następnie namówić na przyłączenie się do Rebelii.
Imperial Sourcebook40006Wszystko o Imperium
Rebel Alliance Sourcebook40007Wszystko o Rebelii
Death Star Technical Companion40008Wszystko o Gwieździe Śmierci, z planami poszczególnych dzielnic i segmentów
Strike Force: Shantipole40009Przygoda. Verpini w ramach Projektu Shantipole przygotowują nową wersję B-winga. Imperium dowiaduje się o tym i przeprowadza nalot. Bohaterowie muszą ocalić ze stacji badawczych co tylko się da. W programie m.in. przejażdżka Verpine Asteroid Hopperem i prototypem B-winga, a także scenariusz finałowej bitwy kosmicznej do wykorzystania ze 'Star Warriors'.
[game] Lightsaber Dueling Pack40010Oddzielna gra - rodzaj karcianki dla dwóch osób. Zawiera zestaw kart obrazujących pozycje bojowe, ataki itd. dla Luke'a Skywalkera i Dartha Vadera oraz dwie broszurki z zasadami.
[game] Starfighter Battle Book: X-W vs. T/I40011Oddzielna gra dla dwóch osób. X-wing kontra TIE Interceptor.
Starfall40016Przygoda. Walex Blissex (wraz z bohaterami) został zwabiony przez swoją córkę i uwięziony przez Imperium na pokładzie Gwiezdnego Niszczyciela typu Victory. Tymczasem okręt wdał się w poważną bitwę z przeważającymi siłami Rebelii (tak, tak też bywa...) i odniósł ciężkie uszkodzenia. Trzeba uciec z więzienia, a potem z okrętu. W zestawie możliwość rozegrania potyczki 'naziemnej' z użyciem AT-ST.
Battle for the Golden Sun40017Przygoda. Na praktycznie nieznanej planecie znajduje się tajemnicza struktura koralowa mająca dziwny wpływ na korzystających z Mocy. Gracze muszą się temu przyjrzeć, równocześnie zmagając się z niebezpieczeństwami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Z ciekawostek - pojawia się tu imperialny AT-Swimmer.
Otherspace40018Przygoda. Kiedy hipernapęd rzeczywiście się posypie, zazwyczaj można albo zginąć, albo - przy dużej dozie szczęścia - wypaść do normalnej przestrzeni. Graczom zdarzyło się coś niemożliwego - trafiają do 'otherspace', dziwnego wymiaru, w którym panuje śmierć... Klimaty trochę a'la Alien.
Graveyard of Alderaan40019Przygoda. Zaczyna się na ithoriańskim statku-mieście, gdzie na bazarze można kupić miecz świetlny (!). Potem gracze dowiadują się, że po Alderaanie coś zostało... Na koniec spotykamy pewnego starego znajomego, wzmiankowanego w serii 'X-wingi' Stackpole'a.
Scavenger Hunt40020Przygoda. Polowanie na pewien konkretny kawałek złomu, spotkanie ze Squibami i Ugorami.
Riders of the Maelstrom40021Przygoda. Poznaj uroki życia na luksusowym liniowcu pasażerskim. Spiesz się, bo piraci są tuż za rogiem.
Crisis on Cloud City40022Przygoda. Pewien naukowiec z Miasta w Chmurach opracował nowy typ droida, który pragnie przekazać Sojuszowi. Bohaterowie wraz z Walexem Blissexem wybierają się na Bespin obgadać szczegóły. Oczywiście sytuacja szybko się skomplikuje...
Galaxy Guide 2 - Yavin and Bespin40023Przewodnik po Yavinie i Bespinie.
Galladinium's Fantastic Technology: Guns and Gear40025Przewodnik po najrozmaitszych broniach i sprzęcie osobistym.
Galaxy Guide 6 - Tramp Freighters40027Biblia dla 'niezależnych przedsiębiorców' i innych przemytników. Jak tworzyć postać, jak modyfikować swój frachtowiec, pomysły na przygody i kampanie.
Otherspace II: Invasion40028Przygoda. Kontynuacja 'Otherspace', tym razem to pająkopodobni Obcy wybierają się z wizyta do naszego (starwarsowego) świata.
Far Orbit Project40029Kampania dla miłośników korsarstwa. Plany fregaty typu Nebulon.
Black Ice40030Przygoda. Trzeba opanować imperialny superfrachtowiec.
Game Chambers of Questal40033Przygoda. Dzielny i słynny agent Tiree znalazł się w opałach. Trzeba go odnaleźć i uwolnić...
Domain of Evil40034Przygoda. Trochę w klimatach drugiej części 'Mysteries of the Sith' - gracze lądują na mglistej planecie, na której silna jest Ciemna Strona Mocy. Silna, ale nie silniejsza...
Crossfire40035brak danych (pozycja wymieniana w niektórych kompilacjach, bez opisu)
Isis Coordinates40036Przygoda. Grupka zwiadowców z Imperialnego Korpusu Zwiadowczego odkrywa rebeliancką kolonię na planecie Isis. Trzeba ich powstrzymać, zanim umkną z pozyskanymi danymi i wrócą z obstawą z Gwiezdnych Niszczycieli.
Death in the Undercity40037Przygoda. Dziwne wypadki w kopalniach na Mon Calamari. Trzeba to wyjaśnić, bo napięcie między Quarrenami a Kalamarianami niebezpiecznie przybiera na sile, a bez metalu nie będzie krążowników dla Floty Rebelii...
Galaxy Guide 1 - A New Hope40038Przewodnik po osobach z ANH oraz ich okolicach.
Galaxy Guide 3 - The Empire Strikes Back40039Przewodnik po osobach z ESB oraz ich okolicach.
Galaxy Guide 5 - The Return of the Jedi40040Przewodnik po osobach z RotJ oraz ich okolicach.
Galaxy Guide 4 - Alien Races40041Przewodnik po podstawowych rasach (gatunkach) obcych ze świata GW.
Han Solo and the Corporate Sector Sourcebook40042Przewodnik po Sektorze Korporacyjnym (znanym też jako 'Wspólny Sektor') oraz po wydarzeniach z książek o 'wczesnym Hanie Solo'.
Rules Companion40043Uzupełnienie i ulepszenie zasad opublikowanych w pierwszej edycji podręcznika głównego.
[miniatures] Miniatures Battles40044Bitewniak - podręcznik główny do pierwszej edycji.
Jedi Sourcebook - canceled40045Anulowany na polecenie Lucasfilmu. Miał być sourcebookiem o Jedi i Mocy.
Cracken's Rebel Field Guide40046Podręcznik młodego rebelianta - przede wszystkim o sprzęcie i korzystnych sposobach jego przeróbek lub nietypowego wykorzystania.
Gamemaster Kit40048Ekran Mistrza Gry (wzbogacony o informacje z Rules Companion) oraz rebeliancka kampania w sektorze Trax. Dodatkowo scenariusz do SWMB.
Planet of the Mists40049Przygoda. Witamy na bagiennym świecie, gdzie Imperium coś knuje...
Planets of the Galaxy Vol 140050Przewodnik po planetach - część pierwsza. Zawiera system tworzenia własnych planet.
Imperial Sourcebook40051Wszystko o Imperium - miękka okładka.
Mission to Lianna40052Przygoda. Lecimy jako kurierzy na Liannę, ale tam okazuje się, że na miejscu jest do zrobienia coś dużo ważniejszego. Jak to miło zadzierać ze Sienar Fleet Systems...
Abduction of Crying Dawn Singer40053Przygoda. Artyści też są ważni dla wysiłku wojennego... Dlatego kiedy jeden z nich zostaje porwany, drużyna zostaje wysłana z misją uwolnienia go i ocalenia morale zołnierzy Rebelii.
Rebel Alliance Sourcebook40054Wszystko o Rebelii - miękka okładka?
Roleplaying Game, 2nd Ed40055Podręcznik główny - druga edycja. Zawiera poprawione zasady z podręcznika głównego do pierwszej edycji i z Rules Companion, a także nieco więcej materiału źródłowego dotyczącego świata.
Heir to the Empire Sourcebook40056Przewodnik po miejscach, osobach i wydarzeniach z pierwszej części Trylogii Thrawna. Twarda oprawa.
Planets of the Galaxy Vol 240057Przewodnik po planetach - część druga.
Dark Force Rising Sourcebook40058Przewodnik po miejscach, osobach i wydarzeniach z drugiej części Trylogii Thrawna. Twarda oprawa.
The Last Command Sourcebook40059Przewodnik po miejscach, osobach i wydarzeniach z trzeciej części Trylogii Thrawna. Twarda oprawa.
Twin Stars of Kira40060Zestaw przygód rozgrywających się w okolicach systemu Kira i skrótu łączącego dwie uczęszczane trasy handlowe.
Galaxy Guide 8 - Scouts40061Biblia członków Korpusu Zwiadowczego oraz zwiadowców prywatnych i tych wynajmowanych przez korporacje. Sprzęt, pomysły na przygody, a przede wszystkim cały nowy obszar do prowadzenia rozgrywek. Czasem nazywany 'Star Trekiem w świecie Star Wars'.
Wanted by Cracken40062Kolekcja listów gończych za najbardziej poszukiwanymi przez Wywiad Nowej Republiki przestępcami.
Galaxy Guide 9 - Fragments from the Rim40063Przewodnik po Rubieżach - mini-sourcebook z mnóstwem ciekawych informacji. Dużo z nich wykorzystał Stackpole w swoich książkach.
Gamemaster Screen40064Ekran Mistrza Gry do drugiej edycji. Tabele, streszczenia zasad, karty postaci i statków itd. Dodatkowo broszurka z pomysłami na przygody, sugestiami dotyczącymi tworzenia przygód, improwizowania itp..
Gamemaster Handbook40065Dość pokaźny podręcznik tłumaczący rzemiosło gamemasteringu. Porady na temat konstruowania przygód i kampanii, tworzenia fabuły, bohaterów, przeciwników... Tak, jakby wszystkie artykuły o prowadzeniu z kilku roczników 'Magii i Miecza' zebrać w jedną książkę, napisaną specjalnie pod kątem Gwiezdnych Wojen.
Supernova40066Zestaw przygód. Powiązane lokacją - systemem, w którym gwiazda jest niestabilna i wkrótce zmieni się w supernową.
The Politics of Contraband40067Zestaw przygód. Krótkie i dłuższe zarysy przygód dla bohaterów nie do końca związanych z Republiką, osadzonych przeważnie w czasach Nowej Republiki.
Heir to the Empire Sourcebook40068Przewodnik po miejscach, osobach i wydarzeniach z pierwszej części Trylogii Thrawna. Miękka oprawa.
Galaxy Guide 7 - Mos Eisley40069Przewodnik po Mos Eisley i Tatooine w ogólności. Miejsca, osoby itp. Mapka miasta oraz Kantyny.
[miniatures] Miniatures Battles: Companion40070Dodatek do bitewniaka zawierający nowe zasady oraz korektę starych. Wprowadza pojazdy oraz sprzęt latający.
Dark Empire Sourcebook40071Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z pierwszej serii komiksów Dark Empire (Mroczne Imperium). Sporo o Imperatorze i Ciemnej Stronie.
Planets of the Galaxy Vol 3: Elrood Sector40072Przewodnik po planetach, część trzecia: tym razem cały sektor Elrood.
Galaxy Guide 10 - Bounty Hunters40073Biblia dla łowców nagród.
Dark Force Rising Sourcebook40074Przewodnik po miejscach, osobach i wydarzeniach z drugiej części Trylogii Thrawna. Miękka oprawa.
Galaxy Guide 11 - Criminal Organizations40075Biblia dla przestępców i członków sił porządkowych.
Movie Trilogy Sourcebook40076Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z pierwszej trylogii filmowej.
Flashpoint: Brak Sector40077Sektor Brak. Głupia nazwa? Bywały gorsze. Geografia, polityka, przygody...
Creatures of the Galaxy40080Przewodnik po stworach i zwierzątkach. Biblia dla myśliwych.
Tales of the Jedi Companion40082Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z serii komiksów sprzed 4000 lat ('Opowieści Jedi'). Dużo informacji o Jedi i Sithach, ich mocach, artefaktach, szkoleniu itd. - skoro nie pozwolili nam zrobic Jedi Sourcebook...
Classic Adventures vol 1 [AbdCDS, PoCtbnd]40083Zestaw przygód: 'Abduction of Crying Dawn Singer' oraz kolekcja mini-scenariuszy 'Politics of Contraband'.
Cracken's Rebel Operatives40084Kolekcja ciekawych rebelianckich bohaterów - od szpiegów, przez droidy, na świrach kończąc.
Truce at Bakura Sourcebook40085Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z Paktu na Bakurze.
Heroes and Rogues40086Jak tworzyć bohaterów? Dużo pomysłów, wprowadzenie w grę bohaterami proimperialnymi.
Galaxy Guide 12 - Aliens - Enemies and Allies40087Kontynuacja GG4 - przewodnik po nowych rasach Obcych.
Trilogy Sourcebook, SE40089Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z pierwszej trylogii filmowej, w edycji specjalnej. Odnowiony materiał z Movie Trilogy Sourcebook oraz elementy z SW Sourcebook.
[miniatures] Miniatures Battles - 2nd Edition40090Bitewniak - podręcznik podstawowy do drugiej edycji. Poprawione zasady, dwa i pół scenariusza, porady co do robienia makiet i malowania figurek.
Rebel Alliance Sourcebook40091Wszystko o Rebelii - druga edycja, twarda oprawa.
Imperial Sourcebook40092Wszystko o Imperium - druga edycja, twarda oprawa.
Star Wars Sourcebook40093Wszystko o wszystkim - podstawowy podręcznik źródłowy, druga edycja, twarda oprawa.
Galaxy Guide 4 - Alien Races40094Wszystko o obcych - GG4 druga edycja.
Galaxy Guide 6 - Tramp Freighters40095Biblia przemytników - druga edycja.
Movie Trilogy Sourcebook40097Przewodnik po pierwszej trylogii filmowej - miękka oprawa.
Goroth - Slave of the Empire40098Planeta Goroth - cały setting.
The Planets Collection [Planets of Galaxy 1-3]40100Trzy 'Planets of Galaxy' w jednym.
[solitary] Scoundrel's Luck40102Paragrafówka dla przemytnika - Han Solo w akcji.
[solitary] Jedi's Honor40103Paragrafówka dla Jedi - Luke Skywalker w akcji.
Platt's Starport Guide40107Suplement do biblii dla przemytników. Platt przedstawia kilka ciekawycxh portów kosmicznych i wprowadza w arkana swojego zawodu.
Classic Campaigns [GM Kit, Campaign Pack]401082 kampanie (Long Shot z Campaign Pack oraz Trax z Gamemaster Kit) plus informacje dodatkowe o tworzeniu kampanii.
Alliance Intelligence Reports40109Informacje o osobach i organizacjach będących potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Nowej Republiki.
Hideouts and Strongholds40111Przewodnik po bazach i posterunkach, zasady ich budowania. Od lokalu konspiracyjnego po platformę kosmiczną.
Darkstryder: Endgame40112Przygody. Finałowa część kampanii Darkstryder. Czy uda się dopaść Moffa Sarne?
Rules of Engagement: Rebel SpecForce Handbook40113Biblia dla komandosów.
Jedi Academy Sourcebook40114Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z trylogii Andersona.
Cynabar Fantastic Technology: Droids40116Przewodnik po droidach rozmaitych i pomysłach z nimi związanych. Szczegółowe zasady tworzenia i prowadzenia droidów.
Darkstryder: The Kathol Outback40118Przygody. Druga część kampanii Darkstryder. Zanurzamy się w niezbadane obszary... Czy planeta Exocron to tylko mit?
Galaxy Guide 2 - Yavin and Bespin40119Przewodnik po Yavinie i Bespinie - edycja druga.
Roleplaying Game, Revised & Expanded40120Podręcznik główny - edycja druga rozszerzona.
Darkstryder: The Kathol Rift40121Przygody. Trzecia część kampanii Darkstryder. Zanurzamy się w Ryft Kathol...
Shadows of the Empire Sourcebook40122Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z 'Cieni Imperium'. Twarda oprawa.
Shadows of the Empire Sourcebook40123Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z 'Cieni Imperium'. Miękka oprawa.
Galaxy Guide 1 - A New Hope40124Przewodnik po osobach z ANH oraz ich okolicach - druga edycja.
Galaxy Guide 3 - The Empire Strikes Back40125Przewodnik po osobach z ESB oraz ich okolicach - druga edycja.
Galaxy Guide 5 - The Return of the Jedi40126Przewodnik po osobach z RotJ oraz ich okolicach - druga edycja.
[miniatures] Imperial Entanglements40127Bitewniak - trochę nowego sprzętu i zasad oraz dużo pomysłów na oryginalne potyczki. Walka w dżungli i nie tylko.
Classic Adventures vol 2 [GravAld, DomEvil]40128Zestaw przygód: 'Graveyard of Alderaan' i 'Domain of Evil'
Best of the Adventure Journal Issues 1-440129Najlepsze artykuły z czterech pierwszych numerów SWAJ.
[larp] Live Action Adventures40130LARP - podręcznik podstawowy do Gwiezdnych Wojen 'na żywo'
Thrawn Trilogy Sourcebook [HTE, DFR, TLC]40131Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie z Trylogii Thrawna - kompilacja trzech odnośnych sourcebooków.
Operation Elrood40132Przygody w sektorze Elrood.
Classic Adventures vol 3 [TMht, RMstm, DthUdcty]40133Zestaw przygód: 'Tatooine Manhunt', 'Riders of the Maelstorm', 'Death in Undercity'.
Shadows of the Empire Planets Guide40134Przewodnik po planetach z 'Cieni Imperium': Rodia, Bothawui, Kothlis, baza Vergesso.
Gamemaster Screen: Revised40135Ekran Mistrza Gry: tabele, zasady, handouty dla graczy.
Secrets of the Sisar Run40136Kampania dla przemytników, w klimatach przestępczych a'la Cienie Imperium.
Instant Adventures40137Zestaw zróżnicowanych przygód na każdą okazję.
Classic Adventures vol 4: The Best of SWAJ40138Zestaw przygód: najlepsze z SWAJ.
Cracken's Threat Dossier40139Przewodnik po miejscach, osobach, wydarzeniach i sprzęcie ze 'Ślubu księżniczki Leii', Trylogii Czarnej Floty i Trylogii Koreliańskiej. Taki sourcebook zbiorczy.
Platt's Smugglers Guide40141Jeszcze więcej przydatnych informacji dla przemytników i handlarzy - tym razem w dużym stopniu koncentrujemy się na postaci gracza, jej historii itp.
Pirates and Privateers40143Biblia dla piratów i korsarzy.
Tapani Sector Instant Adventures40147Zestaw 5 przygód z sektora Tapani na każdą okazję.
X-wing Rogue Squadron Sourcebook - canceled40148Anulowany - a raczej nie ukończony ze względu na bankructwo WEG. Gotowe ilustracje z niego dostępne bywają na aukcjach internetowych, ale oficjalnych tekstów z niego pochodzących nie ma. Być może opowiadanie Stackpole'a, które miało być w nim umieszczone, wykorzystane zostało w książce 'Zemsta Isard'.
Stock Ships40150Przewodnik po 14 lekkich frachtowcach, z planami oraz przykładami jednostek zmodyfikowanych.
No Disintegrations40151Zestaw przygód dla łowców nagród.
[larp] Live Action Adventures: Gamemaster Toolkit40152LARP - podręcznik uzupełniający, pomysły na przygody.
Wretched Hives of Scum and Villainy40153Przewodnik po ciekawych knajpach Galaktyki.
Black Sands of Socorro40154Przewodnik po drugiej najsłynniejszej ojczyźnie przemytników i piratów.
Player's Guide to Tapani40155Przewodnik po sektorze Tapani (ktoś coś wspominał o głupich nazwach?) dla graczy.
Gundark's Fantastic Technology: Personal Gear40158Przewodnik po sprzęcie osobistym - szczególnie tym najbardziej wypasionym.
Classic Adventures vol 5 [PrjShtp, Starfall, GCoQ]40165Zestaw przygód: 'Project Shantipole', 'Starfall', 'Game Chambers of Questal'
Alien Encounters40166120 ras obcych wygrzebanych z mniej znanych dodatków, plus system do tworzenia własnych Obcych, a dodatkowo indeks ras z GG4 i GG12.
[starwarriors] Star Warriors Box Set40201Bitewniak w kosmosie, przede wszystkim dla mysliwców i frachtowców. Podręcznik, żetony, plansza, kości.
[board] Assault on Hoth Box Set40203Gra planszowa - bitwa na Hoth.
[board] Battle for Endor Box Set40206Gra planszowa - bitwa na Endorze.
[board] Escape from the Death Star Box Set40207Gra planszowa - ucieczka z Gwiazdy Śmierci.
The Darkstryder Campaign40209Kampania. Wredny moff imperialny kontra grupka rebelianckich 'bohaterów' trochę jak z 'Parszywej Dwunastki'. Moff ucieka w nieznane terytoria Sektora Kathol, rebelianci gonią go na pokładzie zmodyfikowanej korwety 'Far Star'.
[miniatures] SWMB Starter Set40210SWMB Rulebook, 12 figurek postaci: bohaterowie, wredne typy, szturmowcy, rebelianci...
[miniatures] SWMB Vehicle Starter Set40211SWMB Companion, 3 figurki pojazdów: snowspeeder, imperialny skuter repulsorowy, rebeliancki skuter repulsorowy
Mos Eisley Adventure Set40212Zestaw: GG7: Mos Eisley, 32-stronicowa broszurka z przygodami do SWRPG i SWMB, mapa Kantyny i Mos Eisley, 12 figurek, papierowe standy (pseudo-figurki), kostka do gry
Lords of the Expanse40215Kampania/setting: opis dużego sektora i rządzących nim rodów szlacheckich. Okazja dla graczy do zasmakowania przygód w 'wyższych sferach'.
The Darkstryder Campaign Deluxe [D, KR, KO, E]40220Kampania Darkstryder ze wszystkimi dodatkami.
[solitary] Imperial Double Cross40601Paragrafówka. Młody przemytnik Darrik usiłuje wyrwać się z ojczystej planety...
Introductory Adventure Game40602Kampania/setting: przygody i zasady dla graczy rozpoczynających przygody w świecie GW.
Adventure Journal #141001Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #241002Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #341003Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #441004Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #541005Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #641006Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #741007Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #841008Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #941009Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1041010Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1141011Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1241012Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1341013Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1441014Kwartalnik o wszystkim.
Adventure Journal #1541015Kwartalnik o wszystkim.   Skomentuj na Holonecie.

   << RPG: strona główna

forum dyskusyjne