strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 SW RPG > Systemynasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny
Star Wars RPG d6 (West End Games)
Co nieco o dodatkach do SW RPG d6 W tym artykule NLoriel przygląda się poszczególnym dodatkom do SWRPG WEG i krótko charakteryzuje najważniejsze i najciekawsze spośród nich. Polecamy lekturę każdemu, kto chciałby przyjrzeć się bogactwu źródeł opisujących świat Gwiezdnych Wojen.
SW RPG d6 - lista produktów Prezentujemy skompilowaną listę wszystkich oficjalnych podręczników i dodatków do SW RPG d6. Może się ona przydać przy kompletowaniu własnej kolekcji, lub po postu do sprawdzenia, który dodatek 'o czym jest'. Można też na niej znaleźć materiały 'okołoerpegowe' - książki do LARPa, gry planszowe wydane przez WEG itp.
Galaxy Guide 2: Yavin and Bespin Hej, byłech na Yavinie, byłech na Bespinie... - to i owo na temat drugiego z Przewodników po Galaktyce.
Bohaterowie czy zdrajcy? Recenzja "Heroes & Rogues" Dodatek do SW RPG zgłębiający tajniki tworzenia ciekawych i realistycznych postaci. Co ciekawe, pozwala i proponuje również granie bohaterami wywodzącymi się z wszelkich sfer Imperium.
The Best of SWAJ #1-4: recenzja Recenzja ciekawego dodatku-antologii do Star Wars RPG d6.
Star Wars Adventure Journal #4: recenzja To była gazetka, dziś już takich nie robią... Czwarty z serii, pierwsza recenzja na ICO.
Star Wars RPG d20 (Wizards of the Coast)
Star Wars Gamer #1 Droid Lorienjo dzieli się wrażeniami po lekturze pierwszego numeru tego magazynu - następcy SWAJ.
przeglądowo, porównawczo
Ciut o D6 i D20 Frost White przygląda się podobieństwom i różnicom między systemem d6 a d20 i stara się nie dać odpowiedzi na pytanie, który z nich jest lepszy i dlaczego ;)
tematy pokrewne
D6 Space - pierwsze wrażenia System, który niektórzy podejrzewają o bycie kontrabandowym rozwinięciem SW RPG d6... Dostał się w ręce Assarina. Oto zestaw "pierwszych wrażeń" z tego spotkania.

<< RPG - strona główna
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016